loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

ESEN ENERJİ

Logo Tasarımı LOGO TASARIMI NASIL OLMALI ? Logo tasarımı; Firmanızın her mecrada, reklamlarda, kampanyalarda, baskılı promosyon...

Details

Logo Tasarımı

LOGO TASARIMI NASIL OLMALI ?

Logo tasarımı; Firmanızın her mecrada, reklamlarda, kampanyalarda, baskılı promosyon ürünleri ya da masa üstü elemanlarda en detaylı bir şekilde bulunacağı için tasarımı sizi en iyi şekilde yansıtacak kalitede olmalıdır. Logo tasarımı profesyonel ajans tarafından tasarlanmalı, firmanızın kurumsallığına uygun olmalıdır.

Logo tasarımı faaliyet gösterdiğiniz sektöre, sektördeki konumunuza ve büyüklüğünüze, kurumlar için yöresel ya da bölgesel değerlere bağlı kalınarak tasarlanmalıdır. İzmir logo tasarımı yapılacak olan bir belediyenin logosuna amblem olarak fındık ya da çay koymak ne kadar tuhaf olursa, inşaat logo tasarımı yaptıracak bir firmanın logosuna anlamsız bir sektörle ilişkilendirilen bir amblem konması o kadar yanlış olur.

LOGO TASARIMI BİDOLU BASKI

Logo tasarımı bidolu baskı için hazırlayarak en özel tasarımları sizin için üretmekteyiz. Mavi yeşil ajans logo tasarımı bidolu baskı olarak hazırlamakta ve firmaya teslim etmektedir.

Logo tasarım ajansı; Bütün bu detayları göz önüne alarak, bulunduğunuz sektöre, hitap kitlenize, yörenize uygun renk ve figürlerde logo tasarımı hazırlamalıdır. Burada logoya anlam katacak bir tasarım oluşması gerekir. Neden bu tarz bir logo hazırlandığı, logonun şirket vizyonu ve kimliği ile nasıl bağdaştığı, renklerin ve tasarımın tam da sizin firmanız için en özel tasarım oluğu hissi uyandırmalıdır.

Bazı logo tasarımlarına ilk baktığınızda bir anlam yüklemek zordur. Ancak logonun tasarım hikayesini dinlediğinizde size çok özel bir tasarım olduğu hissini verecektir. Bu açıdan tasarlanan her logonun gerçek bir tasarım hikayesi olmalıdır. Bu hikaye hem kurumunuzu, hem de sektörü ifade edebilmeli, sizi yansıtabilmelidir. İşte o zaman bu logo çok özel bir logo tasarımı olur ve sizi mutlu eder.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans; Tasarın konusunda kendisine güvenen, tecrübeli ekibi ile bugüne kadar yüzlerce firmaya başarı ile logo tasarımı hazırlamıştır. Bu logo tasarımlarında hem müşteri memnuniyetini hem de sektör olarak firmanın misyonunu en iyi şekilde yansıtan tasarımlara imza atmıştır. Firma kuruluş aşamasında kuruculara ve yetkililere yöneltilen doğru sorularla logonun tasarımında neyin ön planda olması gerektiği öncelikle belirlenmiştir.

Mavi yeşil ajans logo tasarımı için firma yetkilileri ile görüşerek onların istek ve taleplerini almaktadır. Bu istek ve talepler tasarım ekibi tarafından iyi analiz edilir. Ancak tasarım ekibimiz klişelere bağlı kalmadan tamamen özgün bir tasarım için her şeyi ortaya koymaktadır. Firma sahipleri bu konuda oldukça meraklıdırlar. Siz görüşmeye başlamadan kendileri kalem ve kağıt alarak size tasarlanacak logoyu kağıt üzerinde çizmiştir bile. Ancak bu tasarımın nereden geldiği, sizin kurumsal yapınıza uygun olup olmadığını bilemezler. Dolayısı ile firma sahiplerinin görüşleri bizim için çok değerlidir. Ancak tasarım çok başka bir kulvardır. O açıdan logo tasarımı bizim işimizdir.