loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

BARİATRİSTANBUL

Logo Tasarımı  LOGO TASARIMI NASIL OLMALI ? Doktor logo tasarımları; Firmanızın her mecrada, reklamlarda, kampanyalarda, baskılı...

Details

Logo Tasarımı

 LOGO TASARIMI NASIL OLMALI ?

Doktor logo tasarımları; Firmanızın her mecrada, reklamlarda, kampanyalarda, baskılı promosyon ürünleri ya da masa üstü elemanlarda en detaylı bir şekilde bulunacağı için tasarımı sizi en iyi şekilde yansıtacak kalitede olmalıdır. Doktor logo tasarımları profesyonel ajans tarafından tasarlanmalı, faaliyet alanınızın kurumsallığına uygun olmalıdır.

Biz amblem tasarımı İzmir ajansı faaliyet gösterdiğiniz sektöre, sektördeki konumunuza ve büyüklüğünüze, kurumlar için yöresel ya da bölgesel değerlere bağlı kalınarak tasarlanmalıdır. Doktor logo tasarımları yapılacak olan bir ajansın doktor logosuna amblem olarak fındık ya da çay koymak ne kadar tuhaf olursa, amblem tasarımı İzmir ajansı yaptıracak bir firmanın logosuna anlamsız bir sektörle ilişkilendirilen bir amblem konması o kadar yanlış olur.

DOKTOR LOGO TASARIMLARI

Doktor logo tasarımları; Bütün bu detayları göz önüne alarak, bulunduğunuz sektöre, hitap kitlenize, yörenize uygun renk ve figürlerde logo tasarımı hazırlamalıdır. Burada logoya anlam katacak bir tasarım oluşması gerekir. Neden bu tarz bir logo hazırlandığı, logonun doktor vizyonu ve kimliği ile nasıl bağdaştığı, renklerin ve tasarımın tam da sizin firmanız için en özel tasarım oluğu hissi uyandırmalıdır.

AMBLEM TASARIMI İZMİR AJANSI

Ancak logonun tasarım hikayesini dinlediğinizde size çok özel bir tasarım olduğu hissini verecektir. Bu açıdan tasarlanan her logonun gerçek bir tasarım hikayesi olmalıdır. Bu hikaye hem kurumu, hem de sektörü ifade edebilmeli, sizi yansıtabilmelidir. İşte o zaman bu logo çok özel bir logo tasarımı olur ve sizi mutlu eder. Doktorların hastalarına hoş gelecek bir logo tasarımı yaptırmaları çok önemlidir. Ayrıca sektöründeki diğer doktorlardan ve branşlardan ayrılarak özel bir anlam kazanması tamamen logo tasarımına bağlıdır.

Logonun büyüklüğü de önemlidir.  Her mecrada kullanılacak bir logonun güvenlik alanı iyi belirlenmelidir. Çünkü doktor logo tasarımları İzmir yaparken bu logonun daha sonra hangi mecralarda kullanılacağını iyi ayarlamak gerekir. Altın yaldız renginde bir logo siyah zemin üzerinde iyi dururken, beyaz ya da farklı bir zeminde aynı görüntüyü vermez. Bunu için logo tasarımında alternatif zemin ve renk çalışması yapılmalıdır.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi Yeşil Ajans; uzun yıllar reklamcılık sektöründe faaliyet göstermiş olan Ersin Usta tarafından 2006 yılında kurulmuştur. 15 yıllık tecrübe ve birikim ile bugün Türkiye’de bir çok firmaya başarı ile ajans hizmetleri vermektedir. Mavi Yeşil  Ajans; reklam tasarımlarını insan odaklı bir yaklaşımla hazırlayarak, gelişen ve değişen Dünya’ya ayak uyduran, modern, standartlardan uzak bir ekiple çalışmaktadır. İzmir’in en özel firmalarına, ülkemizin en gözde markalarına tasarım, reklam ve kampanya hizmeti vermekte ve size daha iyisini sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız.